تلفن:03136612866
موبایل:09132165439
ایمیل:info@narimanedu.ir

1-برنامه ریزی درسی هفتگی آنلاین و حضوری 2-کارگاه های مشاوره آنلاین و حضوری 3-پانسیون مطالعاتی 4-فیلم های اموزشی تمام دروس متوسطه دوم 5-آزمون های شخصی هفتگی

کافی هست در سایت ثبت نام کنید که از خدمات ویژه تر بهتر ببرید

برای تمامی افرادی که دوره مشاوره را ثبت نام می کنند موضوعات کارگاه های آموزشی عبارتند از : روش مطالعه استاندارد مثل PO5R ، خلاصه نویسی به روش MindMap ،تکنیک های تست زنی ، روش آزمون دادن ، مدیریت زمان، تکنیک های تقویت حافظه ، روش محاسبه سرعت مطالعه و مغز، روش های تند خوانی ،ایجاد انگیزه، خواب کنکوری ها، انتخاب رشته و موضوعات متنوعی که برای رشد فردی و موفقیت بسیار تاثیرگذار می باشد. .

آزمون های شخصی هر هفته با توجه به بودجه بندی برنامه هفتگی گرفته می شود و هرهفته مطالب قبلی تکرار می شود مثلا اگر هفته چهارم ازمون گرفته شود مطالب هفته اول تا چهارم در ازمون می باشد و این باعث مرور مطالب می باشد.

این سامانه بر اساس عملکرد شما در اجرای برنامه هفگی بصورت روزانه در پروفایل شخصی خود می توانید وارد می شوید و به جای دفتر برنامه ریزی دروس مطالعه را به سبک جدید و حرفه ای وارد می کنید . و در پایان گزارش نمودار های فعالیت روزانه و هفتگی خود را خواهید دید.

کافی هست در سایت ثبت نام کنید تا از خدمات بیشتر سایت بهره مند شوید و یا با شماره 09132165439 تماس بگیرید.

در این قسمت شما مشاوران و دبیران عزیز به تفکیک استان بصورت رایگان می توانند ثبت نام کنند و توانایی و رزومه خود را وارد کنند تا افرادی که نیازمند دریافت خدمات می باشد بتواند در کمترین زمان به شما دسترسی داشته باشند و متقاضی می تواند بعد از اجرای خدمات به مشاور و استاد امتیاز دهد یا به دیگران معرفی کند.

این سامانه دارای ازمون های مختلف شناسایی فردی از جمله ریون، سبک یادگیری، هوش هیجانی، هوش چندگانه، نیازهای مازلو، سرسختی می باشد که در قسمت منوهای سایت قابل دسترسی می باشد.

بله از سراسر کشور می توانید در دوره های مشاوره و برنامه ریزی ثبت نام کنید

خرید پکیج های پانسیون مطالعاتی و برنامه ریزی درسی

در سامانه برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی بصورت انلاین می توانید تمام برنامه های درسی خود را ثبت و مشاهده نمایید و دیگر احتیاجی به دفترچه های کاغذی برنامه ریزی نخواهید داشت پکیج های برنامه ریزی آنلاین شامل پکیج ماهانه ، سه ماهه و شش ماهه می باشد که بصورت پرداخت آنلاین می توانید بستگی به نیازتان انجام دهید . پیشرفت مطالعه و درس خواندن را با این سامانه برنامه ریزی درسی و مشاوره تحصیلی حس خواهید کرد